Trzy Diamenty
Złoto – Mikołaj Płaczek za model Ljulka Al-21 F3
Srebro – Paweł Ogarek za model Polikarpow Po-2 LNB
Brąz – Wojciech Buba za model Messerschmitt BF-109 G6/R6
Miszcz Makólatóry
Paweł Ogarek w klasie SKHS4 za model Avro 504K
Nagrody specjalne
- Nagroda od Rudzkiego Modelarstwa Kartonowego za najlepszą kartonówkę – junior – Adrian Kaczmarek w klasie za model STAR 25 Dźwig
- Nagroda od Rudzkiego Modelarstwa Kartonowego za najlepszą kartonówkę – młodzik – Szymon Klimczak za model Jeep willys
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Artur Bondyra za model T34/76
- Nagroda od Muzeum Broni Pancernej im. Franciszka Biera – Andrzej Markowicz za model HMS VICTORY
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Jakub Gałka za model spitfire
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Tadeusz Gawron za model ORP GROM WZ.1940
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Alan Grodzicki za model sd.kfz.251 hanomag
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Jędrek Horodeński za model Fenrisan Wolf
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Jan Starosta za model Ts-11 Iskra
- Nagroda specjalna od sklepu modelarskiego Strefa Marzeń – Karol Śleziak za model B.A.C. Lightning F Mk.6
- Za najciekawszy model wykonany przez kobietę – Olga Skupień za model FASHION WEEK YPRES 1916
- Za najciekawszy model wykonany przez młodą damę – Karolina Jakubasik za model Domek na kurzej łapce
- Za najfajniejszy model kolejowy w kategorii junior – Dominik Krzysztofik za model Odchwaszczarka
- Za najfajniejszy model kolejowy w kategorii młodzik – Marek Maleszka w za model Davenport
- Za najlepiej pomalowany pędzlem model wystawy od Fine-Art. – Adam Pacud za model Bf-109E
- Za najlepszy model młodzika od KFS-Miniatures – Mateusz Kłaput za model Ki-61 Hien “Obsługa techniczna”
- Za najlepszy model młodzika od KFS-Miniatures – Mateusz Krupicki za model Sd.Kfz.222
- Za najlepszy model niemieckiej broni pancernej 39-45 – Mateusz Dziwisz za model Pz. Kpfw. IV Ausf. H
Nagrodzeni w klasach
Seniorzy
- Sebastian Bembenek za model Pak 44w klasie AC2
- Sebastian Bembenek za model Mig 29w klasie L3OO
- Marcin Bierski za model ORP Smokw klasie SKSMO1
- Marcin Bierski za model Okręty podwodne – kolekcjaw klasie SKSMO2
- Wojciech Botwiński za model Uss Barbw klasie O1
- Wojciech Buba za model Messerschmitt BF-109 G6/R6w klasie L1SHb
- Marek Busz za model Queek Headtakerw klasie JF3
- Maciej Cader za model Pantherturmw klasie AD
- Zbyszko Chochlik za model żaglowiec Ninaw klasie MKHMŻ
- Marcin Chruścielewski za model De Havilland Mosquitow klasie L3SSHb
- Łukasz Cienciała za model Ford Fiesta R5w klasie PR
- Adam Dąbrowski za model Citroen Hw klasie PCC
- Adam Dąbrowski za model 7,5cm Gebirgskanone M15w klasie AC2
- Adam Dąbrowski za model BA-64w klasie P2S
- Wojciech Dobrowolski za model Drewniany dom w Szczyrkuw klasie SKHMB
- Andrzej Domański za model Lunaw klasie FSF
- Andrzej Domański za model Patrol 1939w klasie FD
- Andrzej Domański za model Salah ad-Dinw klasie FP
- Andrzej Domański za model Templar Sergeantw klasie F2
- Andrzej Domański za model AQUILIFERw klasie F1
- Andrzej Domański za model 52 K, 85 mm AA Gunw klasie AC1
- Jozef Dubiel za model F-16D Jastrząbw klasie L1SO
- Tadeusz Duda za model Pług odśnieżnyw klasie SKSKOL2
- Tadeusz Duda za model Sopwith PUPw klasie SKSS4
- Tadeusz Duda za model PAK 40w klasie SKSMA
- Tadeusz Duda za model SZD-18 Czajkaw klasie SKSDIF
- Tadeusz Duda za model Samurajw klasie SKSMF
- Dominik Duraj za model Defiant w klasie SKSS1
- Dominik Duraj za model Focker D7w klasie SKSS4
- Dominik Duraj za model Toyota Celica WRCw klasie PR
- Mateusz Dziwisz za model Pz. Kpfw. IV Ausf. Hw klasie P3S
- Dariusz Fabian za model BOFORS 40MMw klasie SKHMA
- Dariusz Fabian za model USS CALIFORNIAw klasie SKHMO1
- Dariusz Fabian za model KOSCIÓŁ MARIACKI W KRAKOWIEw klasie SKSMB
- Dariusz Furtak za model Sd. Kfz. 9 + Flak 37w klasie SKHPG
- Tadeusz Gawron za model ORP GROM WZ.1940w klasie O2H
- Piotr Gąsior za model Caterpillar Sixtyw klasie PCC
- Piotr Gąsior za model U.S. M26 Armored Tank Recovery Vehiclew klasie P3H
- Grzegorz Gembala za model Koniec orław klasie L1D
- Leszek Golubiński za model HP Victor B.2w klasie L1SO
- Jacek Jabłoński za model BM-13 “Katiusza”w klasie AS2
- Jacek Jabłoński za model s.F.H 18 15cm Field Howitzerw klasie AC2
- Jacek Jabłoński za model Komintern, 2cm Flak 30w klasie AS1
- Jacek Jabłoński za model Afryka 1942w klasie P1D
- Jacek Jabłoński za model Studebaker US6w klasie P1H
- Jacek Jabłoński za model Diamond T 968w klasie P1S
- Jacek Jabłoński za model UH-34Dw klasie HS
- Jacek Jabłoński za model SE.3130 Alouette IIw klasie HH
- Jacek Jabłoński za model P-40 B Tomahawk IIw klasie L3SSHb
- Stanisław Jabłoński za model MG Teamw klasie FD
- Stanisław Jabłoński za model Orkw klasie FSF
- Stanisław Jabłoński za model Berserkw klasie FP
- Andrzej Jakulewicz za model ORP Warszawaw klasie SKSMO1
- Dariusz Jędrzejczyk za model STALINGRADw klasie P3D
- Marcin Kaczmarek za model EF2000 Typhoon twin seaterw klasie L2OO
- Marcin Kaczmarek za model Focke Wulf FW190A-7w klasie L2SSHb
- Artur Kapusta za model JAS-39 Gripenw klasie L3SOS
- Artur Kapusta za model Ka-50 “What-if”w klasie HS
- Miroslav Kliner za model Brigadelokw klasie SKHOL2
- Miroslav Kliner za model Tornado IDSw klasie SKSS3
- Miroslav Kliner za model Pt-91 Twardyw klasie SKPG
- Henryk Kołek za model Pz.Kpfw V Ausf.G Panther “Pudel”w klasie SKSPG
- Henryk Kołek za model SM-1w klasie SKSH
- Henryk Kołek za model KTO Rosomakw klasie SKSPK
- Mariusz Krzysztofik za model Dn2tw klasie SKSKOL2
- Leszek Kurpiel za model B – 25 Mitchellw klasie SKSS2
- Leszek Kurpiel za model Sea King Mk41w klasie SKSH
- Grzegorz Lewinowski za model LTV A-7 Corsairw klasie SKSS3
- Stepan Los za model German Soldierw klasie F3
- Stepan Los za model Jagdtigerw klasie P1H
- Zbigniew Maj za model Wagon 111 Aw klasie SKHKOL2
- Andrzej Markowicz za model ORP ISKRAw klasie SKHMŻ
- Marek Matuszczak za model HMS GRANADOw klasie JKSMŻ
- Michał Michnol za model WOM MI STĄDw klasie L3D
- Michał Michnol za model PANZERJAGERSw klasie L2D
- Michał Michnol za model FIAT 500w klasie PC
- Michał Michnol za model AERO L-29 DELFINw klasie L2OO
- Michał Michnol za model NASH-QUADw klasie P2S
- Michał Michnol za model MI-24Ww klasie HH
- Michał Mierżwa za model Toyota Corollaw klasie PR
- Michał Mierżwa za model ROBOTw klasie KHDIF
- Michał Mierżwa za model KAITENw klasie SKHMO1
- Michał Mierżwa za model LOKOMOTYWA TP 448w klasie SKHKOL2
- Michał Mierżwa za model PUTIŁÓWKAw klasie SKHMA
- Michał Mierżwa za model ŻUK w klasie SKHPK
- Jacek Nabiałek za model Mercedes Benz SLR McLaren Roadsterw klasie PC
- Michał Odolczyk za model Vikingw klasie F2
- Michał Odolczyk za model Humber Mk IVw klasie P3S
- Michał Odolczyk za model M-20w klasie P3H
- Michał Odolczyk za model Spartan Warriorw klasie FP
- Paweł Ogarek za model Avro 504Kw klasie SKHS4
- Paweł Ogarek za model DH-82a Tiger Mothw klasie SKHS1
- Jan Olszewski za model BELL 47w klasie HS
- Jan Olszewski za model Pilot Śmigłowcaw klasie F3
- Jan Olszewski za model U-9w klasie O2
- Jan Olszewski za model BMW R75w klasie PC
- Krzystof Opiłka za model WESPEw klasie AS2
- Krzystof Opiłka za model FALLSCHMIJAGER ARDENY 1944w klasie F1
- Adam Pacud za model P-47D Thunderboltw klasie L2SSb
- Damian Piekarczyk za model Mitsubishi A6M5 Zerow klasie L3SSHb
- Damian Piekarczyk za model Mosquito FB Mk VIw klasie L2SSHb
- Damian Piekarczyk za model F-104 Starfighterw klasie L2SOH
- Michał Pilz za model ORP WICHERw klasie O2H
- Mikołaj Płaczek za model Ljulka Al-21 F3w klasie L1OH
- Mikołaj Płaczek za model motolotnia Aeros Stranger / Dreamw klasie L1SHb
- Mikołaj Płaczek za model SBLim-2A nb 2004w klasie L1OH
- Tomasz Postrach za model I-153w klasie L2SSb
- Sylwester Rafalski za model M-10w klasie P2S
- Krzysztof Rajski za model Star 20 W14w klasie SKSPK
- Krzysztof Raszka za model HUMMELw klasie SKHPG
- Zdzisław Rusinowski za model Stacja PKP Baranowice Śląskiew klasie SKHKOLD
- Zdzisław Rusinowski za model F-15 I RAAMw klasie SKSS3
- Zdzisław Rusinowski za model DH-82 Tiger Mothw klasie SKSS1
- Zdzisław Rusinowski za model ORP “Burza” – 1944w klasie O2
- Radosław Rzeszotarski za model Kubuśw klasie P1S
- Radosław Rzeszotarski za model 15 cm SFH 18w klasie AC1
- Bartłomiej Skucha za model SPT-BV Super Bravierw klasie SF
- Olga Skupień za model TOUR DE POLOGNE 1939w klasie FD
- Piotr Słomiński za model Pancernik ISEw klasie O2H
- Witold Socha za model “Shuri Defender” Okinawa 1945w klasie P3D
- Witold Socha za model “Unbreakable Case VAI”w klasie PCC
- Dariusz Sommerfeld za model IAR-80w klasie L2SSb
- Wojciech Staręga za model ME-109Gw klasie SKSS1
- Paweł Sterczewski za model Szkotw klasie F1
- Henryk Stolecki za model CHANG ZHENG 2w klasie SKSMR
- Henryk Stolecki za model URLICH von JUNGINGENw klasie SKSMF
- Henryk Stolecki za model BAZYLIKA JASNA GÓRAw klasie SKSMB
- Henryk Stolecki za model P-38 H LIGHTNINGw klasie SKSS2
- Henryk Stolecki za model ROMAw klasie SKSMO1
- Grzegorz Szklarczyk za model Mały powstaniecw klasie F2
- Grzegorz Szklarczyk za model Marmon Herringtonw klasie P3H
- Artur Szlachta za model Magach 6 wersja wczesna. IDF Liban 1982rw klasie P1S
- Artur Szlachta za model “Powrót do Domu” Polska koniec września 1939w klasie P1D
- Arkadiusz Śliwa za model Stug 40 aus Fw klasie SKSPG
- Arkadiusz Śliwa za model Scammel Pioneer w klasie SKSPK
- Mirosław Śmiałek za model Jagdtigerw klasie P1H
- Mirosław Śmiałek za model Tiger II Anneliesew klasie P1D
- Mirosław Śmiałek za model Tiger Iw klasie P2H
- Mariusz Tomalik za model Y-Wing Starfighterw klasie SF
- Piotr Walek za model YAMAHA GRIZLI SQUADw klasie P2D
- Piotr Walek za model ASLAV-25w klasie P3S
- Piotr Walek za model LAV-150w klasie P3D
- Andrzej Warchoł za model średni bombowiec B25-j MITCHELLw klasie SKSS2
- Andrzej Warchoł za model samolot myśliwski ANSALDO A.1 BALILLAw klasie SKSS4
- Andrzej Warchoł za model parowóz wąskotorowy cn2t ‘LAS’w klasie SKSKOL2
- Marek Ziętek za model Woroszyłoww klasie AS1
- Marek Ziętek za model Feldhaubitza 150mmw klasie AC1
- Jerzy Ziobrowski za model ET 22w klasie SKSKOL1
- Sebastian Zwyrtek za model Y-WING Starfighterw klasie SF
- Sebastian Zwyrtek za model TS-11 Iskraw klasie L1SO
- Zbigniew Żółtaszek za model Katedra Notre Dame w Reimsw klasie SKHMB
- Zbigniew Żółtaszek za model Biała Auroraw klasie SKHMO1
Juniorzy
- Kamil Badźmierowski za model Heinkel 111w klasie uzupełnij wszystkie dane
- Kamil Badźmierowski za model Meserschmitt Me 163w klasie uzupełnij wszystkie dane
- Kamil Badźmierowski za model Meserschmitt Bf109 E-7 Tropw klasie uzupełnij wszystkie dane
- Piotr Bąk za model Spitfirew klasie JL2SSb
- Piotr Bąk za model Pomoc drogowaw klasie JPCC
- Artur Bondyra za model M41 Walker Bulldogw klasie JP3S
- Patrycja Faranda za model Polonez Policjaw klasie JKSPK
- Jędrek Horodeński za model Challenger Iw klasie P1S
- Jędrek Horodeński za model KTO Rosomakw klasie P3S
- Adrian Kaczmarek za model PZL Łoś 1Aw klasie uzupełnij wszystkie dane
- Adrian Kaczmarek za model Jak-3w klasie uzupełnij wszystkie dane
- Dominik Krzysztofik za model Mercedesw klasie JPCC
- Dominik Krzysztofik za model P-40 Warhawkw klasie JL2SSb
- Dominik Krzysztofik za model A6 Grunmanw klasie JL1SOS
- Dominik Krzysztofik za model Żaglówkaw klasie JKSMŻ
- Dominik Krzysztofik za model Panteraw klasie JKSPG
- Dominik Krzysztofik za model Mowagw klasie JKSPK
- Dominik Krzysztofik za model ORP Błyskawicaw klasie JKSMO1
- Dominik Krzysztofik za model Odchwaszczarkaw klasie JKSKOL2
- Maciek Kurek za model M60 Magachw klasie JP3D
- Maciek Kurek za model Panzer IIw klasie JP3S
- Rafał Michał Kurek za model IS 2w klasie P1S
- Rafał Michał Kurek za model Oficer Wafen-ssw klasie JF2
- Paulina Mierżwa za model Trol Górski w klasie JFSF
- Paulina Mierżwa za model Rycerz z toporemw klasie JF2
- Jakub Mrzygłód za model HO-45-3w klasie HS
- Robert Nowak za model PZL-28 Bryzaw klasie JKSS2
- Robert Nowak za model SAABw klasie JKSS1
- Karol Rogalski za model Ford mustangw klasie PC
- Dorota Różowska za model Legionista Rzymskiw klasie JF1
- Dorota Różowska za model Mig-27 Flogger Dw klasie JL1SOS
- Jakub Skrzypiec za model HMS “Ivanhoe”w klasie MO
- Dominika Sliżewska za model Władca Ogniaw klasie FSF
- Jan Starosta za model Ruska piechota – XIII/XIVw.w klasie JF3
- Jan Starosta za model BMPTw klasie JP1S
- Marek Stolecki za model TITAN IIw klasie JKSMR
- Marek Stolecki za model JOANNITAw klasie JKSMF
- Marek Stolecki za model NIDZICAw klasie JKSMB
- Marek Stolecki za model JAGDTIGERw klasie JKSPG
- Marek Stolecki za model S 620 AGOSTAw klasie JKSMO1
- Marek Stolecki za model SIMBA TITAN 8x8w klasie JKSPK
- Adrian Walaszek za model USS Essexw klasie JKSMO1
Młodzicy
- Antoni Barnaś za model Chatka Baby Jagiw klasie MKSMB
- Miłosz Baron za model Autaw klasie F1
- Julia Baruciak za model Nastawniaw klasie MKSMB
- Jan Bembenek za model Abramsw klasie MP1
- Piotr Bembenek za model Panzer IIw klasie MP1
- Piotr Bembenek za model Jeepw klasie MP1
- Katarzyna Bierska za model Lancasterw klasie ML1
- Katarzyna Bierska za model Wellingtonw klasie ML1
- Katarzyna Bierska za model Jajko foreverw klasie MSF
- Emilia Bogacz za model SZD 19 Zefirw klasie KSDIF
- Emilia Bogacz za model PZL 22 Irydaw klasie MKSS3
- Emilia Bogacz za model Bolesław Chrobryw klasie MKSMF
- Emilia Bogacz za model Latarnia Morska Świnoujściew klasie MKSMB
- Sławomir Cembala za model Trabantw klasie MKSPK
- Sławomir Cembala za model Fiat 126 pw klasie MKSPK
- Sławomir Cembala za model Polonezyw klasie MKSPK
- Sławomir Cembala za model Czeski wiejski domekw klasie MKSMB
- Bartosz Chojniak za model Messerschmitt Bf109w klasie JL1SSb
- Bartosz Chojniak za model Zundapp K800w klasie JPR
- Bartosz Chojniak za model Hummerw klasie JP2S
- Bartosz Chojniak za model Pz.Kpfw. IIw klasie JP3S
- Bartosz Chojniak za model Ukrytyw klasie JF2
- Bartosz Chojniak za model Kamuflażw klasie JP3D
- Bartosz Chojniak za model Przerwaw klasie JP3D
- Bartosz Chojniak za model Porzucony Opel Blitzw klasie JP3D
- Maksymilian Dobrowolski za model Posterunek policjiw klasie MKHMB
- Maksymilian Dobrowolski za model Domek z piernikaw klasie MKSMB
- Maksymilian Dobrowolski za model Tarpan Honker straż pożarnaw klasie MKSPK
- Maksymilian Dobrowolski za model Transporter policyjnyw klasie MKSPK
- Michał Duda za model MIG-15w klasie ML1
- Michał Duda za model M-24 CHAFFEEw klasie MP1
- Marcel Fabian za model Fiat 126pw klasie MKSPK
- Marcel Fabian za model Chatka z Piernikaw klasie MKSSF
- Adam Flaszyński za model LD 31w klasie MKSKOL2
- Adam Flaszyński za model elektrowózw klasie MKSKOL1
- Adam Flaszyński za model t-34w klasie MMKSPG
- Adam Flaszyński za model F 16w klasie MKSS3
- Adam Flaszyński za model Polonezw klasie MKSPK
- Michał Fleszar za model SU 100w klasie MP1
- Michał Fleszar za model IS3w klasie MP1
- Michał Fleszar za model Diorama panzernaw klasie MP1
- Jakub Gałka za model Apachew klasie MKSH
- Jakub Gałka za model spitfirew klasie ML1
- Jakub Gałka za model F-16w klasie ML2
- Jakub Gałka za model Promw klasie MKSMO2
- Jakub Gałka za model Papamobilw klasie MKSPK
- Jakub Gałka za model Pudelw klasie MKSPG
- Jakub Gałka za model Kubuśw klasie MKSPK
- Jakub Gałka za model Koparkaw klasie MKSPG
- mieszko Gąstała za model Corvettew klasie PC
- mieszko Gąstała za model Merkavaw klasie P3S
- mieszko Gąstała za model Terminatorw klasie F3
- mieszko Gąstała za model Zis 151w klasie P3S
- mieszko Gąstała za model Schermanw klasie P1S
- mieszko Gąstała za model Sdkfz 231w klasie P3S
- mieszko Gąstała za model STUG IVw klasie P3S
- mieszko Gąstała za model P-51 Mustangw klasie L1SSb
- mieszko Gąstała za model Chaffeew klasie P3S
- mieszko Gąstała za model Merkavaw klasie P3S
- mieszko Gąstała za model Pantherw klasie L1SSb
- mieszko Gąstała za model Bismarkw klasie O3
- Nikodem Głodkowski za model FIAT 621w klasie MP1
- Nikodem Głodkowski za model FIAT 621w klasie MP1
- Nikodem Głodkowski za model TKSw klasie MP1
- Nikodem Głodkowski za model I-16w klasie ML1
- Alan Grodzicki za model stanowisko dowodzenia African Corbs (diorama)w klasie MP1
- Alan Grodzicki za model konigstigeerw klasie MP1
- Alan Grodzicki za model B.M.W. R75w klasie MP1
- Alan Grodzicki za model sd.kfz.251 hanomagw klasie MP1
- Wojtek Guzik za model F4F Wildcatw klasie ML1
- Wojtek Guzik za model FW-190w klasie ML1
- Wojtek Guzik za model PZL-37 Łośw klasie ML1
- Igor Harlender za model Titanicw klasie JKSMO2
- Igor Harlender za model Marsw klasie MKSSF
- Kinga Jaczkowska za model Tygrysw klasie MKSMF
- Kinga Jaczkowska za model Jeżw klasie MKSMF
- Karolina Jakubasik za model T 34 Rudyw klasie MKSPG
- Karolina Jakubasik za model Motorówkaw klasie MKSMO1
- Karolina Jakubasik za model Domek na kurzej łapcew klasie MKSMB
- Andrzej Janik za model Wangw klasie MKSMB
- Magdalena Jasińska za model Azorw klasie MKSMF
- Bartosz Kachel za model Halftrackw klasie MP1
- Krzysztof Kijak za model Rochellew klasie ML1
- Krzysztof Kijak za model Francescow klasie MPC
- Krzysztof Kijak za model Kingw klasie MPC
- Szymon Klimczak za model Mosquito Mk IIw klasie MKSS2
- Szymon Klimczak za model Jeep willysw klasie MKSPK
- Mateusz Kłaput za model Ki-61 Hien ,,Obsługa technicznaw klasie ML1
- Tomasz Kołodziej za model Jagtigerw klasie MKSPG
- Tomasz Kołodziej za model Odrzytowiecw klasie MKSS3
- Tomasz Kołodziej za model Statek IZAw klasie MKSMO1
- Kamil Korszeń za model Stridvagn M/38w klasie MP1
- Kamil Korszeń za model messershmitt bf109e-3w klasie ML1
- Jan Kosiński za model Jeleńw klasie MKSDIF
- Juliusz Kotoński za model Pz.Kpfw.35(t)w klasie MP1
- Mateusz Krupicki za model Sd.Kfz.222w klasie MP1
- Mateusz Krupicki za model KV-2w klasie MP1
- Olaf Kujawa za model Elf Żywiołóww klasie MSF
- Olaf Kujawa za model Soviet Sniperw klasie MF
- Olaf Kujawa za model PAK 36 with creww klasie MP1
- Olaf Kujawa za model Simca 5 Staff Carw klasie MP1
- Olaf Kujawa za model Sd.Kfz. 164 NASHORNw klasie MP1
- Olaf Kujawa za model Jagdpanther Sd.Kfz. 173w klasie MP1
- Olaf Kujawa za model US M3 Stuartw klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model Marder IIw klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model Panzer IIIw klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model Tygrys Iw klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model Panzer IIw klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model SDKAF 2 + załogaw klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model Wrzesien 39w klasie MP1
- Marcel Kułakowski za model Hell Brutew klasie MF
- Marcin Kurpiel za model MI-2w klasie MH
- Marcin Kurpiel za model Łagg – 5FNw klasie MKSS1
- Marcin Kurpiel za model Lamborghi Coutachw klasie MKSPK
- Marcin Kurpiel za model BMW M3 E30w klasie MKSPK
- Marcin Kurpiel za model AH-64 Apaczew klasie MH
- Marcin Kurpiel za model PZL-37Łośw klasie ML1
- Bartek Lipiński za model PzKpfw 3 Ausf. Ew klasie MP1
- Dawid Lociński za model MIG – 29w klasie ML2
- Dawid Lociński za model Swordfishw klasie ML1
- Dawid Lociński za model Xsara WRCw klasie MPC
- Dawid Lociński za model Panzer 38tw klasie MKSPG
- Milena Majka za model Przystanek Kolejowyw klasie MKSKOLD
- Milena Majka za model Domek Baby Jagiw klasie MKSMB
- Milena Majka za model Ładowarkaw klasie MKSPK
- Milena Majka za model Zimorodekw klasie MKSMF
- Marek Maleszka za model Albatrosw klasie MO
- Marek Maleszka za model Churcill mk. VIIw klasie MP1
- Marek Maleszka za model SU-74w klasie MP1
- Marek Maleszka za model Focke Wulfw klasie ML1
- Marek Maleszka za model Bellanca J-300s pecialw klasie MKSS1
- Marek Maleszka za model ELCOw klasie MKSMO1
- Marek Maleszka za model Ki-46w klasie MKSS2
- Marek Maleszka za model Pantherw klasie MKSPG
- Marek Maleszka za model Opuszczony kv-5w klasie MKHPG
- Marek Maleszka za model Monika 3w klasie MKSMO1
- Marek Maleszka za model BRDM-2w klasie MKSPK
- Marek Maleszka za model Solaris Urbino 18w klasie MKSPK
- Marek Maleszka za model MAN TGSw klasie MKSPK
- Marek Maleszka za model nysa 522 “milicja”w klasie MKHPK
- Marek Maleszka za model Polonez Cargow klasie MKHPK
- Marek Maleszka za model rosomakw klasie MKHPK
- Marek Maleszka za model Ikarus 280w klasie MKSPK
- Marek Maleszka za model batyskaf Triestew klasie MKSDIF
- Marek Maleszka za model Kościół Porąbkaw klasie MKSMB
- Marek Maleszka za model latarnia Darłowow klasie MKSMB
- Marek Maleszka za model Davenportw klasie MKSKOL2
- Marek Maleszka za model lokomotywa parowaw klasie MKSKOL1
- Marek Maleszka za model jupiterw klasie MKSKOL2
- Baron Mateusz za model IS 7w klasie MP1
- Baron Mateusz za model Panther w klasie MP1
- Baron Mateusz za model Karl – możdzierzw klasie MP1
- Baron Mateusz za model E 100w klasie MP1
- Baron Mateusz za model P 1000 – w klasie MP1
- Błażej Mrozek za model Sd.Kfz.232w klasie P2S
- Błażej Mrozek za model Tygrys 1w klasie P2S
- Jędrzej Myśliwski za model Mark IVw klasie MP1
- Jędrzej Myśliwski za model Przesłuchaniew klasie MF
- Jonasz Myśliwski za model ORP Mazurw klasie MO
- Franciszek Ogarek za model Samochód terenowy GOPRw klasie MKSPK
- Franciszek Ogarek za model Radiowóz Policyjnyw klasie MKSPK
- Franciszek Ogarek za model Piłkarzw klasie MF
- Przemysław Penkała za model Chatka Baby Jagiw klasie MKSMB
- Klaudia Peszt za model D410 zastalw klasie MKSKOL1
- Hanka Pietras za model Ogropilotw klasie MF
- Jakub Rajski za model A6M5 Mitsubishi Zerow klasie ML1
- Jakub Rajski za model Dom jednorodzinnyw klasie MKSMB
- Jakub Rajski za model Tarpanw klasie MKSPK
- Jakub Rajski za model PZL-37 Łośw klasie ML1
- Jeremiasz Sawa za model Vickers Ww klasie MP1
- Radosław Sliżewski za model Łowca smokóww klasie MF
- Radosław Sliżewski za model X-wingw klasie MSF
- Radosław Sliżewski za model YODAw klasie MF
- Maksymilian Solich za model Ford V8 Pick-Upw klasie MKSPK
- Maksymilian Solich za model Ford V8 Pick-Upw klasie MKSPK
- Marcin Stanchły za model Breguet Br 693w klasie MP1
- Kornel Suchodolski za model Jagd Pantherw klasie MP1
- Kornel Suchodolski za model Jagd Pantherw klasie MP1
- Angela Szklarczyk za model P-26w klasie ML1
- Angela Szklarczyk za model Charles W. Morganw klasie MO
- Karol Szulc za model Shermanw klasie MP1
- Karol Szulc za model Panzer IIIw klasie MP1
- Michał Szymik za model Assassin – Ezio auditore da Firenze (Revelations)w klasie MKSMF
- Michał Szymik za model Geometryczny Jeleńw klasie MKSDIF
- Karol Śleziak za model Sd.kfz 251/1 German Hanomagw klasie MP1
- Karol Śleziak za model ORP “Orzeł”w klasie MO
- Karol Śleziak za model B.A.C. Lightning F Mk.6w klasie ML2
- Franciszek Ślusarczyk za model Lokomotywa TKL 77w klasie MKSKOL1
- Franciszek Ślusarczyk za model TS 11 Iskraw klasie MKSS3
- Franciszek Ślusarczyk za model SZD 19 Zefirw klasie MKSDIF
- Franciszek Ślusarczyk za model Faun 3500w klasie MKSPK
- Franciszek Ślusarczyk za model Kościół w Miloticachw klasie MKSMB
- Franciszek Ślusarczyk za model Panteraw klasie MKSPG
- Jakub Trębla za model Vickers Ew klasie MP1
- Jakub Trębla za model Panther aus Fw klasie MP1
- Jakub Trębla za model Tiger 131w klasie MP1
- Jakub Trębla za model Jagdtiger w klasie MP1
- Jakub Trębla za model ISU 152 122Aw klasie MP1
- Patrycja Wach za model Jeżw klasie MKSMF
- Patrycja Wach za model Królikw klasie MKSMF
- Tomasz Zaczek za model Vickers Ew klasie MKSPG